Hayvanlar Yapboz Oyunları

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 14 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Puzzles and MachUp Games
Sevimli hayvanlardan oluşan bu mükemmel yapboz oyununu siz de çok beğeneceksiniz.

Çocukların ilgi ve ihtiyaçlarını karşılamak için üretilen bu oyun çocukların gelişim özelliklerini de dikkate almıştır. Bu oyun tarzlarının en başında ise yapbozlar gelmektedir. Eksik kalan parçaların nereye konulacağı konusunda çocukların tartışmaya düştüğü ve bu soruların cevaplarını düşünürken de zeka gelişimi sağladıkları harika bir eğlence ve beceri oyun tarzıdır.

Pek çok yönden çocukları geliştirecek olan bu harika oyun onların düşünce tarzlarını ve bakış açılarını da etkileyecek. Oyun içerisinde bulunan yapbozlar ile çocuğunuzun zeka seviyesi artacak ve okula döneminde arkadaşlarından önde olacaktır. Siz de çocuğunuzun hem zeki hem de hayvan sever olmasını istiyorsanız bu oyun sizin için harika bir tercih olacaktır.

Bu oyun çocuğun ileri dönemde hayatını kolaylaştıracak olan sorunlara daha akılcı çözümler getirmesini sağlayacak. Siz de çocuğunuzun okula başladığı zaman diğer arkadaşlarından önde olmasını istiyorsanız bu tarz oyunlar ile onun hem zeka hem el becerisi hem de eğlence kapasitesini geliştirecek oyunlar oynamasını sağlamalısınız. Küçük yaş grubu için üretilen bu oyun tamamen ücretsiz. Çocuğunuzun zeka seviyesine ve eğlence kapasitesine son derece faydalı olacak olan oyunlar ile siz de çocuğunuzun gelişmesini istiyorsanız hemen indir butonuna basın ki daha fazla geç kalmayın. 

Daha Fazla Göster
Hayvanlar Yapboz Oyunları indir